לימוד HTML » סוגי חברות אחסון וסוגי חבילות אחסון

סוגי חברות אחסון וסוגי חבילות אחסון

יוחאי ירמיהונכתב ע"י יוחאי ירמיהו

אחסון אתרים הוא היבט קריטי של נוכחות ברשת, בין אם מדובר בפרויקטים אישיים, עסקים אינטרנטיים או אתרי תדמית. זהו הבסיס שעליו בנויים כל האתרים, ואחסון אתרים איכותי יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון בהשגת המטרות שלכם.

במאמר הזה נעסוק בקצרה בנושא של אחסון אתרים ונבין איך אפשר לבחור אחסון אתרים איכותי.

סוגי חברות ושרתי אחסון לאתרים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בחירת אחסון אתרים איכותי

בחירת חברת אחסון שתתאים לאתר ולעסק שלך היא בעלת חשיבות עליונה מכיוון שהיא משפיעה על מהירות הטעינה של האתר, הנגישות והטיפול בתעבורת האינטרנט.

חברת אחסון אמינה מבטיחה זמן השבתה מינימלי, אבטחה חזקה ותמיכת טכנית מעולה. בחירה שגויה עלולה להוביל לקריסת אתרים, בעיות אבטחה ובמקרים רבים אחסון לא איכותי עשוי אפילו לפגוע בקידום של האתר בגוגל.

כאשר אנחנו בוחרים אחסון אתרים נרצה לבחור אחסון אתרים איכותי עם כמות גדולה של ביקורות חיוביות וכמות משאבים שתספיק לאתר שאנחנו רוצים לאחסן. רצוי לא לחפש את הפתרון הזול ביותר כי לעיתים קרובות הפתרון הזול ביותר לא יהיה איכותי במיוחד.

סוגים שונים של חבילות אחסון

יש סוגים שונים של חברות אחסון וסוגים שונים של חבילות אחסון. אבל בפועל בתור מתחילים ללא אתר באוויר הנושא מאוד פשוט ובמקרה שלנו סוג החבילה הזול ביותר תתאים לצרכים שלנו במרבית המקרים.

מתחת ניתן לראות סוגים שונים של חבילות אחסון שכדאי להכיר ולהבין מה כלול בהם לפני ביצוע הרכישה בפועל.

אחסון שיתופי – אידיאלי עבור אתרים קטנים או בלוגים עם תנועה נמוכה. מדובר על שרת משותף שיש עליו כמות גדולה של אתרים שחולקים את המשאבים הכוללים של השרת.

אחסון VPSשרת VPS מתאים לאתרים בינוניים הזקוקים לשליטה ומשאבים גדולים יותר. גם כאן מדובר על סוג של אחסון שיתופי רק שכאן כמות החלוקה קטנה יותר ויש פחות משתמשים על כך שרת (הופך את האחסון ליותר יציב).

אחסון ייעודי – מומלץ לעסקים גדולים או לאתרים עם טראפיק גבוה וצורכי ביצועים תובעניים. כאן מקבלים שרת שלם שהוא רק שלנו אבל לעיתים התחזוקה של השרת תהיה בעלויות גבוהות ויהיה גם צורך בידע וניהול של שרתים.

אחסון בענן – יתרון לעסקים הזקוקים לגמישות כדי להתמודד עם דפוסי תעבורה בלתי צפויים. האחסון מהסוג הזה צורך פופולריות והופך לפופולרי בשנים האחרונות.

כל אחד מהאחסונים מגיע עם נקודות מחיר שונות, יכולות ביצועים ורמות שונות של התאמה אישית, ולכן חיוני לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכי האתר ולתקציב שלכם.

בדרך כלל אתרים חדשים שלא מקבלים תנועה בכלל יוכלו להסתפק באחסון שיתופי מאחר והוא האחסון הזול ביותר שקיים.

בחירת האחסון הנכון

אז כמו שציינו מעל בחירת האחסון הנכון היא משמעותית ביותר ובין אם אתה בלוגר, בעל עסק קטן או תאגיד גדול, חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים בעת קבלת החלטה חשובה זו.

הראשון הוא הנושא של המחיר וזאת הסיבה שצריך לבחור במרבית המקרים באחסון שיתופי כאשר האתר לא מקבל כמות גדולה של כניסות, אין סיבה לשלם על משהו שאין בו שימוש.

אבל גם באחסון שיתופי יש הרבה סוגים שונים של אחסונים וחשוב להבין מה המשאבים והכלים שאנחנו מקבלים ביחד עם החבילה שרכשנו. בגדול נרצה לוודא שאנחנו מקבלים גיבויים לאתר, פרוטוקול אבטחה בחינם, מהירות טעינה טובה, ונפח אחסון ותעבורה שמספיק גדולים עבור הצרכים שלנו.

ועוד נקודה חשוב לא פחות, ולמעשה זאת הנקודה החשובה ביותר וזה נושא התמיכה. אנחנו רוצים לוודא שהאחסון מציעה תמיכה של 24/7 ברמת איכות גבוהה. התנהלות עם חברת אחסון חובבנית תעלה לכם בהרבה זמן ועצבים ותגרום לכם להרבה בעיות.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

כלי נגישות